BİZ KİMİZ?

Türkiye'de Hem Kalitesini Hem de Başarısını İspatlamış Kurumsal Bir Firmayız. Dedektif büromuz 8 yıllık tecrübesiyle merkez şubesi İstanbul'da hizmet vermektedir. Türkiye'nin Her Bölgesine Hizmeti sunmaktayız için büyüme devam ediyoruz. Tecrübeleri geliştirerek müşterilerimiz için daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet sunma çabası içerisindedirler. Dedektiflik büromuz dahilinde yapılan tüm araştırma çalışmaları dedektif ekibimizin deneyim ve tecrübesiyle kesin olarak sonuçlandırılmaktadır. 

Dedektif böcek araması, bir kişinin yaşam alanında dinleme cihazları ve gizli kameralar tespit etmek amacıyla yapılan bir araştırmadır. Bu araştırma, genellikle bir şirket veya bir birey tarafından yapılır ve çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Örneğin, bir kişinin özel hayatına müdahale edildiğini düşündüğünde veya bir şirketin güvenlik sızıntısı olduğunu düşündüğünde dedektif böcek araması yapılabilir.

Dedektif böcek araması, genellikle aşağıdaki adımları içerir:

İnceleme: İlk olarak, inceleme yapılır ve araştırma yapılacak alan belirlenir. Bu alan, genellikle bir ev veya bir ofis olabilir.

Tarama: Tarama işlemi, alanda bulunabilecek potansiyel dinleme cihazlarını ve gizli kameraları tespit etmek amacıyla yapılır. Bu işlem, çeşitli teknolojik araçlar kullanılarak yapılır, bu araçlar arasında RF tarama cihazları, optik tarama cihazları

★ Kayıp Şahıs Araştırmaları Hizmeti

★ Boşanma Ve Velayet Davası Hizmeti

★ Eş Taki̇bi̇ Hizmeti

★ Ki̇şi̇ Taki̇bi̇ Ve Araştırması

★ Evli̇li̇k Öncesi̇ Araştırması Hizmeti

İletişime Geçin

Detayları görüşmek ve kişi takibi ve araştırma hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Elektrik Elektronik Mühendisi

Mehmet Yaman

Gsm : 0 (533) 280 14 24

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Hotline
0533 280 14 24
betnis giriş
betnis
yakabet giriş